O nás                                                                      

Společnost CZ PLACHETKA s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1990. Svým rozsahem se řadí mezi významné servisní organizace manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků v České republice. Snažíme se vždy vyhovět mnohdy i netradičním požadavkům zákazníka a to v souladu s technickými i ekonomickými aspekty projektu. Různé formy financování a pronájmu manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků jsou běžnou součástí našich služeb zákazníkům.

Současně jsme jedni z významných dodavatelů pneumatik, koleček, disků a řetězů na VZV, manipulační techniku a stavební stroje v rámci celé ČR a SR. Na profesionální úrovni nabízíme lisování pneumatik pojízdnými lisy přímo u zákazníka nebo stabilním lisem u nás a kompletní servis.

Spolupracujeme s největším indickým výrobcem EMRALD TYRES EUROPE B.V.B.A. více než 10 let a získali jsme výhradní zastoupení prodeje této značky.

Diplom

Tým kolem vysokozdvižných vozíků a průmyslových pneumatik

Naše společnost má přibližně 50 zaměstnanců ve svých pobočkách po celé ČR ( Dvůr Králové nad Labem, Praha, Hořice, Hostinné, Náchod, Hradec Králové, Mníšek pod Brdy, Tachov, Olomouc a další ). Mnozí zaměstnanci působí ve firmě již od jejího počátku a jsou vybaveni bohatými zkušenostmi. Spolu s ostatními tvoří kvalitní a odborný tým poskytující v oboru vysokozdvižných vozíků maximální servis. Svou schopnost pokrýt celou Českou rebubliku uskutečňujeme s více než dvaceti servisními vozidly a profesionálně vybavenými dílnami ve svých střediscích.

Vysokozdvižné vozíky, manipulační technika

Nabízíme zákazníkům dodávku nových vysokozdvižných vozíků a manipulační techniky, jako autorizovaný servis regionálně zastupujeme vozíky značky HYSTER, CLARK, LINDE, JUNGHEINRICH, MAXIMAL, BT, TOYOTA, DESTA, CESAB. Dále pak manipulační techniku MANITOU. Tato technika je bezkonkurenční tam, kde je díky zhoršenému terénu nutné nasazení robustní, výkonné a terénní techniky. Rozsáhlé využití je především ve stavebním, zemědělském a dřevařském průmyslu. Avšak díky možnosti použití různých přídavných zařízení a nástrojů se tyto stroje a vysokozdvižné vozíky stávají univerzálním pomocníkem a jejich využití je téměř ve všech oblastech. Vysokozdvižné vozíky a manipulační technika HELI a MAXIMAL si najde své příznivce všude tam, kde je kladen důraz na spolehlivost, jednoduchost a finanční stránku.

Kvalita vysokozdvižných vozíků

Naše společnost má zavedený systém řízení jakosti ISO 9001. Na přání zákazníka můžeme sledovat nákladovost jeho stroje. Naše společnost je připravena a již komplexně zastřešuje i velmi významné firmy po celé ČR